Novinky

JUNIORLIGA ODLOŽENA NA 15.6.2013

Dobrý den všem účastníkům JUNIORLIGY,

po dlouhém zvažování o konání 6. kola JUNIROLIGY jsme se rozhodli turnaj přeložit na 15.6.2013.

Omlouváme se za vzniklé komplikace, ale bohužel počasí je velmi nepříznivé.

Děkujeme za pochopení

Za BEACHBRANÍK, Kuba Lébl

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY PEČENÉ BRANICKÉ SELE IV. ROČNÍK

Názvy teamů 4.5. 25.5. 15.6. 29.6. finále 20.7. celkem Celkové pořadí
Skupináři 70 60       130 1  
Sexy bonbónky 50 70       120 2  
Taženej dvoják 60 0       60 2  
Černá mamba 30 50       80 3  
Toť otázka 40 30       70 4/5
Huhu Bam Boo 35 35       70 4/5
Prasátka 25 40       65 6  
Rychlé kuny 10 25       35 7  
Bílá nemoc 17 17       34 8  
Horské kozy 20 0       20 9/10
Sokolící 0 20       20 9/10
Nemilosrdná fronta 14 0       14 11
Motácy 10 0       10 12
Mrkve 10 0       10 13
Výběr z hrozných 5 0       5 14
Hromkočky 5 0       5 15
Výzva 5 0       5 16
               
               
               
               

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY BALU ERREA CUP PO 2. KOLE

1. MICHAL WALLA 840B
1. JAKUB LÉBL 840B
3. ELIŠKA RAUPACHOVÁ 740B
4. LUKÁŠ BATĚK 680B
5. ZLATA KASOVÁ 620B
6. ANČE HONZKOVÁ 600B
6. BÁRA HANUŠOVÁ 600B
6. JARDA MALČÍK 600B
9. IFKA JANEČKOVÁ 500B
10. MARCELA KLIČKOVÁ 420B
11. PAVEL ŠKODA 400B
12. STANDA PACAN 380B
13. JANA KLÁTOVÁ 360B
13. EVA ŠNÁBLOVÁ 360B
15. TERKA LÉBLOVÁ 340B
15. LUKÁŠ PŘÍŠOVSKÝ 340B
17. VLASTA MIKISKA 320B
18. JANA LANGROVÁ 300B
18. JARMILA KOŽÁKOVÁ 300B
20. LUCKA MRÁZOVÁ 260B
20. LUCKA CERHOVÁ 260B
20 BÁRA CERHOVÁ 260B
20. JANA SETÍNKOVÁ 260B
20. PETR ŠÁDEK 260B
20. LENKA GRYCOVÁ 260B
20. ALICE SUCHÁ 260B
20. MARTIN UBL 260B
20. LUBOŠ ANDERT 260B
29.JAKUB BATĚK 240B
29. JAKUB PLÁŠEK 240B
29. ONDRA DOSTÁL 240B
29. MARTINA DOSTÁLOVÁ 240B
29. JAN PODUŠKA 240B
34. DAVID MORAVEC 220B
34. JULKA CHADIMOVÁ 220B
34. REGINA POUROVÁ 220B
34. GÁBINA POLÁKOVÁ 220B
34. JAROSLAV DANĚK 220B
34. DAVID CHLÍBEK 220B
40. MÍŠA ŠKODOVÁ 200B
40. DAN KOHLMANN 200B
40. BÁRA MENČÍKOVÁ 200B
40. KAREL STEHLÍK 200B
40. NAĎA ŠOUKALOVÁ 200B
40. ŠÁRKA (ŠALÚ) 200B
46. JAKUB PIVOŇKA 180B
46. MICHAL (KUBA/MICHAL) 180B
46. JONÁŠ PEŠEK 180B
46. SOŇA MÁSLOVÁ 180B
46. TOMÁŠ DORFL 180B
46. TERKA THOMAYEROVÁ 180B
52.FLO PTÁČNÍKOVÁ 160B
52. ANETA PTÁČNÍKOVÁ 160B
52. MICHAL DANĚK 160B
52. DAN KUKOL 160B
52. MILOSLAV SLOBODA 160B
52. LEN.PRASCE 160B
58. MARTIN KASA 140B
59. MICHAL JAN 120B
59. KAČKA STOLKOVÁ 120B
59. EVA ŠTORKOVÁ 120B
59. JANA (JANEVÍK ) 120B
64. KATEŘINA FORSTOVÁ 100B
64. MARTINA NEZVALOVÁ 100B
64. MIREK NEZVAL 100B
64. KUBA MUSIL 100B
64. VLÁĎA ŠEVČÍK 100B
64. MARIANA KOMÁRKOVÁ 100B
64. VINCENT VEGA 100B
71. JIŘÍ POLÁŠEK 80B
71. JARKA TOTHOVÁ 80B
71. GÁBINA PIVOŇKOVÁ 80B
71. JITKA GEMERLOVÁ 80B
71. MARTINA ATLASOVÁ 80B
71. ESTER ATLASOVÁ 80B
77. HONZA KLUSÁČEK 60B
77. MIRKA VAŠKOVÁ 60B
79. PETR SAMČENKO 40B
79. TEREZA OD SAMČENKA 40B
81. KAMILA STRUŠKOVÁ 20B
81. LUKÁŠ NEMASTA 20B
81. JIRKA HUMPOLEC 20B
81. SYLVA ( OD JIRKY HUMPOL. ) 20B

BALU ERREA CUP TENTO VÍKEND

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY BALU ERREA CUP PO 1. KOLE

PRŮBĚŽNÁ TABULKA PO PRVNÍM KOLE:

1. ELIŠKA RAUPACHOVÁ 500B
2. MICHAL WALLA 480B
3. JAKUB LÉBL 440B
4. LUKÁŠ BATĚK 360B
5. BÁRA HANUŠOVÁ 320B
6. MARCELA KLIČKOVÁ 280B
7. LENKA GRYCOVÁ 260B
7. ALICE SUCHÁ 260B
7. MARTIN UBL 260B
7. LUBOŠ ANDERT 260B
11. ANČE HONZKOVÁ 240B
11. STANDA PACAN 240B
11. ZLATA KASOVÁ 240B
14.DAVID MORAVEC 220B
14. JULKA CHADIMOVÁ 220B
14. REGINA POUROVÁ 220B
14. BÁBINA POLÁKOVÁ 220B
14. LUKÁŠ PŘÍŠOVSKÝ 220B
19. PAVEL ŠKODA 200B
19. MÍŠA ŠKODOVÁ 200B
19. JANA LANGROVÁ 200B
19. JARMILA KOŽÁKOVÁ 200B
19. KAREL STEHLÍK 200B
19. VLASTÍK MIKISKA 200B
25. JONÁŠ PEŠEK 180B
25. SOŇA MÁSLOVÁ 180B
25. TOMÁŠ DÖRFL 180B
28.IFKA JANEČKOVÁ 160B
28. JARDA MALČÍK 160B
28. FLORENCIE PTÁČNÍKOVÁ 160B
28. ANETA PTÁČNÍKOVÁ 160B
28. MICHAL DANĚK 160B
28. DAN KUKOL 160B
34. JANA KLÁTOVÁ 140B
34. EVA ŠNÁBLOVÁ 140B
34. JAKUB BATĚK 140B
34. JAKUB PLÁŠEK 140B
38. NAĎA ŠOUKALOVÁ 120B
38. MICHAL JAN 120B
38. LUCIE VINECKÁ 120B
38. KATEŘINA STOLKOVÁ 120B
42. KATEŘINA FORSTOVÁ 100B
42. MARTINA NEZVALOVÁ 100B
42. MIREK NEZVAL 100B
45. MARTINA ATLASOVÁ 80B
45. ESTER ATLASOVÁ 80B

Kalendář akcí

Červen  2019
N P U S Č P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Přihlášení

Otevírací doba

 denně 08:00 - 22:00

 

Pronájem kurtů

ZIMA:

  • Po-Pá:
    8:00-16:00 350 Kč/ hod.
    16:00-22:00 400 Kč/ hod.
  •  So, Ne, svátky: 400 Kč/hod

LÉTO:

  • Po-Pá
    8:00-16:00 250 Kč/ hod.
    16:00-22:00 300 Kč/ hod. 
  • So, Ne, svátky: 300 Kč/hod